Aktualności

10-09-2017

Trwają prace na budowie hali produkcyjnej DEVERIS POLSKA

Nasze kamery rejestrują proces powstawania nowoczesnej hali produkcyjnej pod Turkiem. Na budowie jeden z naszych systemów rejestruje obraz w rozdzielczości aż 8K. Dzięki temu mamy unikalną możliwość rejestracji najdrobniejszych detali budowy z zachowaniem najwyższej jakości obrazu. Dodatkowo prowadzimy monitoring placu budowy z powietrza. Koniec prac zaplanowano na marzec 2018 roku. 

10-08-2017

Zakończono proces instalacji technologii na budowie w Iławie

Nasza kamera przez dwa lata rejestrowała prace montażowo-budowlane najnowocześniejszej papierni w Polsce. Dodatkowo odwiedzaliśmy budowę w celu nagrywania ujęć filmowych z ziemi, a także przy okazji ważniejszych wydarzeń rejestrowaliśmy materiał w rozdzielczości 4K przy użyciu dronów. 

30-05-2017

Zakończyły się prace budowlane nowego zakładu produkcyjnego KARTON-PAK w Nowej Soli

Zakończyły się prace budowlane nowego zakładu produkcyjnego KARTON-PAK w Nowej Soli. Przez osiem miesięcy gościliśmy wielokrotnie z kamerami na budowie w celu zebrania materiału do stworzenia krótkiego klipu pokazującego budowę na różnych jej etapach. Film dostępny do obejrzenia z zakładce Realizacje. 

30-12-2016

Zakończono pierwszą fazę budowy najnowocześniejszej papierni w Polsce

Po roku intensywnych prac budowlano-montażowcyh firma WPIP zakończyła pierwszy etap budowy najnowocześniejszej hali produkcji bibuły w Polsce. Prace przeniosą się teraz do środka, gdzie przez kolejnych dziewięć miesięcy będziemy obecni z kamerami aby uchwycić skomplikowany proces budowy infrastruktury wewnętrznej hali a także montażu elementów lini technologicznej. 

30-06-2016

Zakończono proces budowlany nowej siedziby WPIP z Poznania

Rejestracja materiału do filmu poklatkowego dokumentującego powstawanie nowej siedziby Wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Inżynierii Przemysłowej, jaka miała miejsce na przełomie lat 2014-2015 była dla nas pierwszym dużym projektem. Zlecenie obejmowało roczną rejestrację procesu budowlanego na bazie ujęcia totalnego Timelapse, a także ujęć uzupełniających Timelapse motion-control i video. 

Zapraszamy do współpracy

Zapytaj o szczegóły oferty.

+ 48 691631357
poczta@sliderfilm.pl
Go to Top